O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Od 2024 nowe terminy! Zobacz ile mamy czasu!Odwołanie od kary? Jak to wygląda

Zawsze w przypadku nałożenia kary administracyjnej, mamy możliwość odwoływania się od decyzji do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Jak to musimy zrobić? W przypadku otrzymania decyzji o nałożeniu kary finansowej, mamy możliwość w terminie 14 dni od daty jej otrzymania – złożyć odwołanie za pośrednictwem odpowiedniego organu. Warto pamiętać aby nie przekroczyć określonego terminu, w innym przypadku odwołanie nie ostanie uwzględnione.

W odwołaniu możemy uwzględnić wszystko, złą sytuacje finansową, problemy zdrowotne – COVID-19, ale tak naprawdę nie wiemy czy to wszystko pomoże. Jeśli chodzi o zgłoszenie zbycia lub nabycia możemy to dokonać zarówno osobiście lub listownie albo internetowo a usługa jest bezpłatna. Co innego w przypadku rejestracji pojazdu sprowadzone z UE, tego już nie jesteśmy w stanie ominąć. Ustawodawca wyszedł z założenia że pojazdy sprowadzone do polski nie będą pojazdami uszkodzonymi i na handel.

Informacje jak zgłosić zbycie lub nabycie podajemy w tym artykule - (zobacz)

14 maj 2021
Kategorie aktualności